تندیس ملی بهره‌وری به شركت ملی نفت ایران رسید - گویای خبر | گویای خبر

مشعل نیوز: دهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران با حضور رئیس سازمان ملی بهره وری برگزار شد و شرکت ملی نفت خیز جنوب به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران با پروژه جمع آوری گازهای مشعل مارون، تندیس ملی نقره ای بهره وری را از آن خود کرد.

به گزارش مشعل نیوز؛ دهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران، با حضور رئیس سازمان ملی بهره وری و مدیران ارشد کشوری برگزار شد.

میرسامان پیشوایی، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران در این همایش با مرور مهم‌ترین فعالیت های این سازمان در دولت سیزدهم، افزود: در ابتدای دولت سیزدهم که با دوران کرونا همزمان بود، موضوع بهره وری به صورت جدی در دستور کار شخص رئیس جمهور قرار گرفت.

وی در ادامه فعال سازی و توانمندسازی کمیته های استانی بهره وری را یکی دیگر از فعالیت های این سازمان عنوان کرد و به پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران متذکر شد: امروزه ما کارنامه ای شفاف در حوزه بهره وری داریم و کارنامه و شاخص بهره وری در شرکت های دولتی بر روی سامانه صبا برای همه عموم قابل رویت و مشاهده است.

در پایان این همایش از گواهی تایید اعتبار جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران رونمایی و از شرکت های برتر با اهدای رتبه و تندیس بهره وری، تقدیر شد.

همچنین بر اساس ارزیابی تخصصی کمیته داوری تندیس ملی بهره وری ایران، پروژه ” جمع آوری گازهای مشعل مارون ۵” توسط شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب شایسته دریافت تندیس ملی پروژه برتر بهره وری ایران در سال ۱۴۰۳ شناخته شد و بازآیی، مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی نفت ایران این جایزه را به نمایندگی از این شرکت دریافت کرد.

نظرات