مراسم معارفه اعضای جدید هیئت مدیره، مدیران امور مالی و امور حقوقی و قراردادها و سرپرست مدیریت بازرگانی شرکت پتروشیمی پردیس با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت در عسلویه برگزار شد.

به گزارش مشعل نیوز، مدیرعامل شرکت پتروشیمی پردیس در این آیین با تقدیر تلاش ها و زحمات مدیران سابق امور مالی و امور حقوقی شرکت اظهار داشت: آقایان علی اکبری، صیادی و پورضیایی مدیران سابق امور مالی، بازرگانی و امور حقوقی شرکت، از نیروهای با اخلاق و متخصص در حوزه کاری خود بودند و قطعا دو بزرگواری که در این جایگاه ها مشغول به خدمت شده اند نیز با توجه به تخصص و تجربه ای که دارند بهترین عملکرد را برای پیشبرد امور شرکت خواهند داشت.
دکتر میری لواسانی ادامه داد: نیروهای انسانی متخصص و ارزشمندی در پردیس حضور دارند که کما فی السابق از ظرفیت آنها برای پیشبرد مسیر درستی که برای آینده ترسیم شده است استفاده خواهیم کرد و این تغییرات مدیریتی روحیه و خون تازه ای به سیستم تزریق می کند تا با پرهیز از روزمرگی و رکود، حرکت رو به جلوتری داشته باشیم.
در این آیین آقایان احمد صباغی به عنوان نماینده شرکت خدمات مدیریت هامون سپاهان در هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس و مدیر امور مالی شرکت و اکبر جعفری به عنوان نماینده شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان در هیئت مدیره شرکت پتروشیمی پردیس و مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت معرفی شدند.
همچنین در این آیین با تقدیر از تلاش های آقای صیادی، مهندس حسین بیدرام به عنوان سرپرست مدیریت بازرگانی شرکت پتروشیمی پردیس معرفی شد.

 

 

 

نظرات