Atec

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در آیین تکریم و معارفه مدیر شهرک پردیس جم با اشاره به اهمیت این شهرک و لزوم توجه جدی به ساکنین که همگی خانواده کارکنان صنعت پتروشیمی منطقه پارس می باشند


به گزارش  مشعل نیوز ، با حکم دکتر شیخان مدیرعامل شرکت پازارگاد، علیرضا خرمی به عنوان مدیر جدید شهرک پردیس جم منصوب و معرفی شد.
مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در آیین تکریم و معارفه مدیر شهرک پردیس جم با اشاره به اهمیت این شهرک و لزوم توجه جدی به ساکنین که همگی خانواده کارکنان صنعت پتروشیمی منطقه پارس می باشند ، تصریح کرد:پشتیانی و حمایت شرکت پازارگاد از تولید و فعالیت های صنعتی در این منطقه در تمامی عرصه ها باید به گونه ای باشد که فضا را برای رشد و توسعه هموار سازد و سایر دغدغه های غیرصنعتی صنایع، کارکنان، کارگران و فعالان در منطقه پارس را برطرف نماید.
دکتر مجاور شیخان افزود : ارتقای فعالیت های آموزشی، فرهنگی، هنری ، بهداشتی و درمانی و توسعه زیرساخت های شهرک از مهم‌ترین ماموریت های ما در شهرک پردیس جم خواهد بود که باید توسط مدیر شهرک بصورت جدی پیگیری و دنبال شود.
در این آیین با تقدیر از تلاش های سید جواد موسوی کاوردی مدیر سابق شهرک پردیس جم، علیرضا خرمی به عنوان مدیر شهرک پردیس جم معرفی شد.

نظرات