.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: افزایش ظرفیت تولید متانول ایران با راه اندازی فاز دوم پتروشیمی خارک ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: افزایش ظرفیت تولید متانول ایران با راه اندازی فاز دوم پتروشیمی خارک ::.
كد خبر: MN-379255 تاریخ : 26 /2 /1397 ساعت : 9:2 نسخه چاپي ارسال به دوست
افزایش ظرفیت تولید متانول ایران با راه اندازی فاز دوم پتروشیمی خارک

Image result for ‫فاز دوم مجتمع پتروشیمی خار‬‎


فاز دوم مجتمع پتروشیمی خارک در صورت راه اندازی می تواند روزانه 4500 تن محصول متانول را روانه بازارهای صادراتی کند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني  مشعل؛ مهندس انصاری، معاون مجتمع پتروشیمی خارک، در حاشیه بازدید دکتر رضا نوروز زاده، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از مجتمع پتروشیمی خارک درباره آخرین پیشرفت های حاصل شده در طرح متانول دوم خارک عنوان کرد: پروژه متانول ۲ خارک که برای تقریبا ۴۵۰۰ تن در روز طراحی شده بود خوشبختانه مراحل پایه (Basic) آن به اتمام رسیده است و هم اکنون

مخازن متانول آن در مرحله پیش راه اندازی (pre-commiss) و راه اندازی (commissioning) قرار دارند‌.
وی افزود: همچنین نیروگاه ۷۵ مگاواتی این طرح که متشکل از سه توربین ۲۵ مگاواتی است؛ در حال حاضر با شبکه برق کارخانه قدیم به طور کامل در سرویس قرار دارد.

انصاری ادامه داد: کمپرسورهای اصلی این واحد در حال حمل است و امیدواریم که هیئت مدیره شرکت بتواند در حداقل زمان ممکن فاینانس مورد نیاز این طرح را تامین کند تا طرح یادشده هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد