.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: دیدار مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان با نماینده ولی فقیه استان ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: دیدار مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان با نماینده ولی فقیه استان ::.
كد خبر: MN-379245 تاریخ : 26 /2 /1397 ساعت : 7:57 نسخه چاپي ارسال به دوست
دیدار مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان با نماینده ولی فقیه استانمدیر و مسئولین روسای واحدهای عملیاتی و ستادی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان با آیت الله فلاحتی ، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش پايگاه خبري مشعل؛ در این دیدار مدیر منطقه ضمن بیان گزارشی از عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میزان توزیع انواع فرآورده های مایع در استان و استان های مجاور را بالغ بر ۲,۵ میلیارد لیتر در سال عنوان کرد و گفت: بیشترین سهم این مصرف به میزان یک میلیارد لیتر متعلق به بنزین است .
علی اصغر عباسی با تشریح ماموریت شرکت ملی پخش در تامین ، نگهداشت و توزیع انواع فرآورده های مایع اعم از بنزین ، نفتگاز ، نفت سفید و گازمایع نسبت به کاهش مصارف نفت سفید در سال های اخیر با حرکت به سمت مصرف گاز خبر داد .
وی نیروگاه تامین برق استان را از عمده مصرف کنندگان نفتگاز برشمرد و گفت : میزان سوخت رسانی به این مصرف کننده عظیم در پیک مصرف با سرعت بسیار بالا صورت گرفته و روزانه مصرف معادل هشت تا نه میلیون لیتر را شامل می شود .
مدیر منطقه گیلان درخصوص ارتباطات با مردم استان و مکان یابی برای احداث جایگاه و رفع مشکلات کشاورزی اشاره کرد و گفت : صدور مجوز برای احداث جایگاه و مجاری عرضه در سطح استان منوط به کار کارشناسی و جانمایی بخش هایی از استان است و صرف داشتن زمین مجوزی برای احداث جایگاه نیست . 
عباسی همچنین با اشاره به بخش کشاورزی استان و سوخت این بخش، گفت: اختصاص سهمیه برای این ماشین آلات کشاورزی از عمده اقدامات شرکت است.
مدیر منطقه گیلان همچنین از اقدامات کنترل و نظارت برای عدم مصرف سوخت در خارج از عرضه های توزیع خبر داد و گفت : با شناسایی پاشنه آشیل ها و فرهنگ بالای مردم گیلان گام های موثری برای کنترل مصرف و در راستای مبارز با خروج توزیع ، کانال های صحیح اندیشیده شده است .
در ادامه آیت الله فلاحتی ، امام جمعه رشت، طی سخنانی مردم را ولی نعمت و حکومت را بر پایه تکریم مردم دانست و گفت : باید خواست ملت تامین و عملیات سوخت رسانی شهرها ، روستاها و بالاخص مناطق صعب العبور به موقع انجام شود .
نظارت بر مجاری عرضه و برخورد با قانون شکنان و خاطیان از جمله مواردی بود که آیت الله فلاحتی بر اجرای آن در توزیع فرآورده های نفتی تاکید کرد وگفت : علیرغم همه تلاش های صادقانه بالا دستان گاهی بی تقوایی پایین دستان باعث آسیب می گردد و این مساله مختص زمان خاص نیز نبوده و نافرمانی برخی کارگران در زمان حیات امام علی (ع) نیز صبغه داشته است که باید با آن برخور شود . 
همچنین خدمت به نظام اسلامی ، دفاع از ارزش های دینی و پاسداری از خون شهیدان انقلاب از جمله مواردی بود که نماینده ولی فقیه بر انجام آن به کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان تاکید کرد و گفت : در این صورت خداوند هرگز شما را تنها نخواهد گذاشت . دفتر آیت ا.. 7
دفتر آیت ا.. 6
دفتر آیت ا.. 5
 
دفتر آیت ا.. 3
دفتر آیت ا.. 2
دفتر آیت ا.. 1

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد