.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: دفاع مقدس امروز در خارک جریان دارد ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: دفاع مقدس امروز در خارک جریان دارد ::.
كد خبر: MN-379209 تاریخ : 25 /2 /1397 ساعت : 15:39 نسخه چاپي ارسال به دوست
دفاع مقدس امروز در خارک جریان دارد

رئیس کمیسیون انرژی مجلس: باید از توان داخلی استفاده کرد، اما از نگاه برونگرا برای جذب فناوری نیز باید بهره گرفت.


رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دفاع مقدس در خارک جریان دارد و با تلاش و پشتکار و حمیتی که در صنعت نفت شاهدیم، هیچ تهدید و تحریمی کارساز نخواهد بود.

به گزارش پايگاه خبري مشعل؛ فریدون حسنوند،  در نشست با مدیران و متخصصان شرکت نفت فلات قاره ایران در جزیره خارک گفت: ما در برخی بخش‎ها با کشورهای منطقه رقابت داریم که بحث ازدیاد برداشت از میدان‏‎های مشترک نفتی و سرمایه گذاری در این بخش جزو اولویت‎های ماست.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس افزود: باید از توان داخلی استفاده کرد، اما از نگاه برونگرا برای جذب فناوری نیز باید بهره گرفت، به‎ویژه در این محدوده زمانی که باید از فرصت ها استفاده شود.

وی با بیان این‎که همه اعضای کمیسیون انرژی اهالی مناطق نفت‎خیز و گازخیز هستند، تصریح کرد: امروز دفاع مقدس واقعی در خارک جریان دارد.

حسنوند عنوان کرد: مجلس دغدغه تامین اعتبارات مالی صنعت نفت در این منطقه را مدنظر قرار می‎دهد. بودجه ها سالیانه هستند و ما تلاش می کنیم سال آینده بودجه مناسب‎تری در اختیار صنعت نفت قرار گیرد.

پس از پایان این نشست، اعضای کمیسیون انرژی مجلس از پتروشیمی خارک بازدید کردند.


اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد