.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: توتال حرفی از ترک پارس جنوبی نزده است ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: توتال حرفی از ترک پارس جنوبی نزده است ::.
كد خبر: MN-378189 تاریخ : 24 /2 /1397 ساعت : 9:57 نسخه چاپي ارسال به دوست
توتال حرفی از ترک پارس جنوبی نزده است

Image result for ‫زنگنه‬‎

زنگنه در پاسخ به سوالی در خصوص تصمیم احتمالی توتال برای ترک فاز ۱۱ پارس جنوبی به علت خروج آمریکا از برجام گفت : توتال هنوز چیزی در این باره اعلام نکرده است.

وزیر نفت گفت: توتال هنوز چیزی در رابطه با خروج از پارس جنوبی اعلام نکرده است.

به گزارش پايگاه خبري مشعل؛ بیژن زنگنه وزیر نفت پس از دیدار با رشید مردوف وزیر امورخارجه ترکمنستان در جمع خبرنگاران حاضر شد و در خصوص شکایت از ترکمنستان به دیوان داوری به علت قطع صادرات گاز اظهار داشت: قرار است از طریق مذاکرات این مسائل اختلافی را حل کنیم.

وی افزود: امروز مذاکرات مثبتی درباره همکاری های نفتی و گازی بین ایران و ترکمنستان انجام شد و قرار است همکاری های خود را با توجه به نظر مثبتی که روسای جمهوری ۲ کشور دارند ادامه دهیم.

وزیر نفت با بیان اینکه "امروز نیز کارشناسان ۲ کشور به مذاکرات خود ادامه می دهند تا روابط در همه زمینه ها توسعه یابد"، گفت: از ابتدای امسال اجازه دادیم که ترکمنستان گاز خود را از طریق ایران به جمهوری آذربایجان سواپ کند و تا امروز هم سواپ گاز ادامه دارد.

زنگنه در پاسخ به سوالی در خصوص تصمیم احتمالی توتال برای ترک فاز ۱۱ پارس جنوبی به علت خروج آمریکا از برجام گفت : توتال هنوز چیزی در این باره اعلام نکرده است.

وزیرنفت در پاسخ به اینکه "آیا اختلافات گازی دو کشور در این سفر حل و فصل می شود"، گفت: دو طرف نقطه نظرات خود را اعلام کرده و کارشناسان ۲ کشور به مذاکرات خود ادامه می دهند تا اختلاف نظرها حل شود.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد