.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: قائم مقام وزیر نفت خبرداد بلوغ شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه بیست و سوم نفت ایران ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: قائم مقام وزیر نفت خبرداد بلوغ شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه بیست و سوم نفت ایران ::.
كد خبر: MN-378151 تاریخ : 22 /2 /1397 ساعت : 9:10 نسخه چاپي ارسال به دوست
قائم مقام وزیر نفت خبرداد بلوغ شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه بیست و سوم نفت ایران

مرضيه شاهدايي:شاهد همکاری‌های مطلوبی میان شرکت‌های ایرانی و خارجی هستیم.


Image result for ‫مرضيه شاهدايي‬‎

قائم مقام وزیر نفت گفت: در دوره‌های نخست نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران، تنها خارجی‌ها در این رویداد حضور داشتند تا محصولات خود را به ما بفروشند، اما هم‌اکنون شاهد بلوغ شرکت‌های ایرانی هستیم.

به گزارش مشعل؛ مرضیه شاهدایی در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران با تاکید بر اهمیت این دوره از نمایشگاه  گفت: حمایت از ساندگان ایرانی راهبرد وزارت نفت و شرکت‌های تابعه است و باید به این نکته اشاره کرد که اکنون شرکت‌های ایرانی، لوله‌های داخل چاه، پمپ‌های درون‌چاهی و یا توربوکمپرسور تولید می‌کنند.
 
وی افزود: خوشبختانه هر سال دستاوردهای جدید درباره ساخت داخل و خودکفایی را شاهد هستیم که شامل طرح‌های جدید و طرح‍‌هایی است که در سطح جهانی انجام می‌شود.
 
قائم مقام وزیر نفت ادامه داد: از غرفه شرکت‌های خارجی که با ایران مراوده دارند بازدید کردم و شاهد هستیم که دستاوردهای خوبی برای ایران آورده اند و شاهد همکاری‌های مطلوبی میان شرکت‌های ایرانی و خارجی هستیم.
 
شاهدایی با اشاره به بازدید رئیس جمهوری از نمایشگاه نفت افزود: دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری نیز در جریان ساخت تجهیزات صنعت نفت قرار گرفت، به‌ویژه تجهیزات خاصی که بازدید کردند منحصر به فرد است و تولید برخی از آنها تنها در انحصار یک یا دو شرکت در جهان است.


اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد