.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: توسعه طرح تثبیت فاز ۲ پالایشگاه آبادان با هدف حمایت از کالای داخلی ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: توسعه طرح تثبیت فاز ۲ پالایشگاه آبادان با هدف حمایت از کالای داخلی ::.
كد خبر: MN-378003 تاریخ : 19 /1 /1397 ساعت : 15:35 نسخه چاپي ارسال به دوست
توسعه طرح تثبیت فاز ۲ پالایشگاه آبادان با هدف حمایت از کالای داخلی

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی درباره طرح تثبیت ظرفیت فاز ۲ پالایشگاه آبادان گفت: با توجه با بیانات مقام معظم رهبری و نام‌گذاری امسال به عنوان حمایت از کالای داخلی، باید سعی بر این باشد که در این پروژه نیز با توجه به شرایط، از همه ظرفیت‌های داخلی استفاده شود.

به گزارش پایگاه خبیری مشعل؛ علیرضا صادق‌آبادی، با حضور در آبادان، از طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای شرکت پالایش نفت آبادان بازدید و آخرین وضع آنها را بررسی کرد.

براساس این گزارش، پس از بازدید معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش از پروژه طرح تثبیت ظرفیت فاز ۲ پالایشگاه آبادان، در نشستی با حضور مسئولان پالایشگاه، فردین علمداری، مدیر پروژه از اقدام‌های انجام شده در این طرح گزارشی ارائه کرد.

صادق‌آبادی در این جلسه ضمن تبریک سال نو و تشکر از مدیران، مسئولان و کارکنان پالایشگاه گفت: با توجه به حجم پروژه و گستردگی آن باید از همه ظرفیت‌های منطقه و نیز نیروهای بومی در این طرح استفاده شود.

در ادامه، اسفندیار دائم‌الذکر، مدیرعامل پالایشگاه آبادان ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو گزارشی از عملکرد پالایشگاه و اقدام‌های انجام شده به منظور افزایش تولید بنزین و بهبود کیفیت فرآورده‌های تولیدی ارائه کرد.

حضور در واحدهای عملیاتی پالایشگاه و طرح الحاقی فاز ۳ از دیگر برنامه‌های این بازدید یک‌روزه بود.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد