.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: پرداخت‌های نفتی به ایران و ترکیه با ارز ملی ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: پرداخت‌های نفتی به ایران و ترکیه با ارز ملی ::.
كد خبر: MN-378001 تاریخ : 19 /1 /1397 ساعت : 15:30 نسخه چاپي ارسال به دوست
پرداخت‌های نفتی به ایران و ترکیه با ارز ملی


الکساندر نواک

وزیر انرژی روسیه گفت: پرداخت های نفتی به ارزهای ملی به ایران و ترکیه را بررسی می کنیم و انجام آن یک ضرورت است.

به گزارش  تاس نیوز، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه گفت: د رحال بررسی هستیم تا پرداخت های نفتی به بویژه به ایران و ترکیه را با ارزهای ملی انجام دهیم.

نواک گفت: طرف ایرانی و ترک نسبت به این موضوع علاقمند هستند اما تبدیل ارزها و استفاده بیشتر آنها به عنوان یک مسئله وجود دارد.

السکاندر نواک گفت: از اینکه نیاز به حرکت به سمت استفاده از ارزهای ملی در تسویه حساب هایمان وجود دارد، یک درک مشترک داریم؛ ضمن اینکه این موضوع ضروری است و برای آن علاقمندی وجود دارد. وی در ادامه گفت: گزینه پرداخت ها به ارزهای ملی با ایران و ترکیه را بررسی می کنیم و برای انجام آن نیاز به فاکتورهای معلوم در بخش مالی، اقتصادی و نیز بانکداری است.

وزیر انرژی روسیه گفت: با توجه به فرصتی که برای انجام پرداخت ها به ارزهای ملی وجود دارد و شرکت ها برای آن آمادگی دارند، انجام مطالعات مناسب بمنظور تبدیل ارز و استفاده بیشتر آن ضرروی است.  

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد