.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق منصوب شد ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق منصوب شد ::.
كد خبر: MN-377988 تاریخ : 5 /1 /1397 ساعت : 10:4 نسخه چاپي ارسال به دوست
سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق منصوب شد
بر اساس حکمی از سوی مهندس رامین حاتمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مهندس احمد رجبی به عنوان سرپرست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق منصوب شد.
به گزارش پايگاه خبري مشعل؛ در این حکم آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم و با حفظ سمت، سرپرستی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق به جنابعالی محول می‌شود. امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌مندی از همکاری صمیمانه کلیه همکاران محترم آن شرکت، مدیریت و واحدهای ستادی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»

بر اساس این گزارش٬ مهندس حاتمی در پیامی جداگانه از زحمات و تلاش‌های مهندس محمد مام‌بیگی در مدت  تصدی مدیریت عاملی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق تقدیر و تشکر به عمل آورد . در این پیام آمده است: اکنون که پس از سال‌ها انجام وظیفه صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل می‌شوید، فرصت را مغتنم شمرده از زحمات بی‌شائبه جنابعالی در طول مدت مدیریت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال سلامت و توفیق در سایر مراحل زندگی‌، برای شما و خانواده محترمتان را مسئلت دارم.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد