.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: نشست شورای مدیران پایانه های نفتی ایران در عسلویه برگزار می شود ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: نشست شورای مدیران پایانه های نفتی ایران در عسلویه برگزار می شود ::.
كد خبر: MN-376852 تاریخ : 6 /12 /1396 ساعت : 17:34 نسخه چاپي ارسال به دوست
نشست شورای مدیران پایانه های نفتی ایران در عسلویه برگزار می شود

  •  

  • شورای مدیران شرکت پایانه های نفتی ایران با هدف بررسی آخرین وضعیت و عملکرد سالانه پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه در پارس جنوبی در محل این پایانه تشکیل جلسه می دهد.
  • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  مشعل؛ در این نشست که روز دوشنبه (7 اسفند) با حضور سید پیروز موسوی، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران برگزار می شود، آخرین وضعیت پهلودهی، میزان بارگیری و صادرات میعانات گازی، وضعیت تحویل دهی میعانات گازی به پالایشگاه ستاره خلیج فارس و پتروشیمی برزویه، شرایط فنی و عملیاتی میترینگ های موجود و تعمیرات اساسی تاسیسات این پایانه مورد بررسی قرار گیرد.

    بحث در خصوص تامین کالا و تجهیزات مورد نیاز برخی پروژه های در حال انجام این پایانه از دیگر مسائل مهمی است که از سوی مدیریت امور بازرگانی انجام خواهد شد. 

    در این نشست همچنین با توجه به اهمیت حفظ انگیزه نیروی انسانی، در خصوص مسائل و مشکلات کارکنان پایانه صادرات میعانات گازی عسلویه هم اندیشی و راهکارهای لازم ارائه می شود.

     

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد