.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: همه نیروگاه‌های برق کشور در مدار قرار دارد ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: همه نیروگاه‌های برق کشور در مدار قرار دارد ::.
كد خبر: MN-375668 تاریخ : 9 /11 /1396 ساعت : 14:48 نسخه چاپي ارسال به دوست
همه نیروگاه‌های برق کشور در مدار قرار دارد


معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی اعلام کرد: با وجود کاهش شدید دما و بارش برف، همه نیروگاه‌های کشور در حال خدمت رسانی اند تا مشکلی برای تامین برق پیش نیاید.

به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی مشعل؛ عبدالرسول پیشاهنگ افزود: با وجود محدودیت گاز در 55 نیروگاه از 75 نیروگاه کشور، با استفاده از سوخت دوم گازوییل و مازوت همه نیروگاه‌های کشور در حال خدمت رسانی اند.
پیشاهنگ تصریح کرد: امروز به 175 میلیون لیتر سوخت نیاز داریم که 75 میلیون آن گاز و بقیه سوخت مایع است.
وی اضافه کرد: تاکنون حدود 12 درصد بیشتر از پارسال گاز به نیروگاه‌ها تحویل شده، در حالی که سوخت مصرفی 22.8 درصد از پارسال بیشتر شده است.
در نقطه اوج مصرف امروز 31 هزار و 133 مگاوات برق در نیروگاه‌ها تولید شد.
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان تهران در گفت و گو با ایرنا از مردم درخواست کرد مشکلاتی مانند شکستگی و معیوب شدن پایه و کابل های برق را به سامانه 121 اطلاع دهند.
وی همچنین از آنان خواست از ترددهای غیرضروری خودداری کنند تا مسیرها برای خدمات رسانی باز باشد.
شرکت های توزیع برق با توجه به احتمال قطعی برق ناشی از بارش شدید برف، از شهروندان درخواست کرده است هرگونه خاموشی موردی و یا قطعی برق را به سامانه فوریت های برق 121 اطلاع دهند.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد