پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان)
شماره : 374494
12/10/1396   ساعت : 9:38
پالایشگاه هاشمی‌نژاد فرآورده‌های خود را در روسیه به نمایش می‌گذارد

نتیجه تصویری برای پالایشگاه هاشمی‌نژاد

شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با هدف معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی در بازارهای جهانی در نمایشگاه کازان روسیه شرکت کرده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مشعل؛ مسیر توسعه همکاری‌ها بين ایران و روسیه فراهم است و در آینده با برقراری پرواز مستقیم بین مشهد- کازان به توسعه مبادلات بازرگانی بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه کمک شایانی می‌شود.

کارشناسان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با هدف معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی در بازارهای جهانی در نمایشگاه کازان روسیه شرکت کرده‌اند.

به گفته علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، عزم استان برای توسعه مناسبات و مبادلات تجاری و اقتصادی با روسیه جدی است.

شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد با توجه به اهداف راهبردی خود در این نمایشگاه اختصاصی به ارائه محصول کود گوگرد بنتونیتی پرداخت و با توجه به گشایش بازارهای جدید این محصول در سطح جهانی و ارزش افزوده بالای آن به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تولیدکنندگان در سطح منطقه حضور یافت.

کارشناسان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد در این نمایشگاه با مدیران دولتی و بازرگانان تاتارستان در زمینه معرفی محصول کود گوگرد بنتونیتی تبادل نظر کردند و همچنین با بازرگانان داخلی بحث و تبادل نظر شد، این در حالی است که در نمایشگاه یاد شده در فضایی به مساحت هزار و ۳۰۰ متر مربع، شرکت‌های ایرانی به معرفی محصولات خود پرداختند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد