.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: ازسرگیری فعالیت خط لوله آسیب دیده لیبی ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: ازسرگیری فعالیت خط لوله آسیب دیده لیبی ::.
كد خبر: MN-374485 تاریخ : 12 /10 /1396 ساعت : 8:57 نسخه چاپي ارسال به دوست
ازسرگیری فعالیت خط لوله آسیب دیده لیبی

خط لوله
مهندسان لیبیایی اعلام کردند تعمیرات یک خط لوله نفت که پنج روز پیش در یک حمله آسیب دیده بود، به پایان رسیده و فعالیت آن به تدریج آغاز خواهد شد.

 انفجار و آتش سوزی این خط لوله در فاصله حدود ۱۳۰ کیلومتری جنوب پایانه "اس سیدر" باعث کاهش تولید شرکت ملی نفت لیبی به میزان ۷۰ تا ۱۰۰ هزار بشکه در روز شده بود.

یکی از مهندسان "وها اویل"، شرکت اداره کننده این خط لوله، به رویترز گفت: بخش‌های آسیب دیده تعویض شده‌اند و جریان نفت به سطح قبلی بازخواهد گشت. یکی دیگر از مهندسان نیز اظهار کرد: با ازسرگیری تولید انجام بررسی‌ها و آزمایش‌ها ضروری است.

یک مهندس در پایانه "اس سیدر" نیز تایید کرد جریان نفت در این خط لوله ازسرگرفته شده است و دو نفتکش در بندر منتظر هستند تا هر یک ۶۳۰ هزار بشکه نفت را بارگیری کنند.

کارکنان نفتی روز شنبه تصاویری را از بخش‌های جدید این خط لوله ارسال کرده بودند.
 شرکت وها یک حمله تروریستی را عامل بسته شدن این خط لوله اعلام کرده بود و شرکت ملی نفت لیبی اعلام کرده که سرگرم بررسی حادثه است.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد