.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: ادامه مذاکرات برای راه‌اندازی جایگاه های تک‌سکویی ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: ادامه مذاکرات برای راه‌اندازی جایگاه های تک‌سکویی ::.
كد خبر: MN-374482 تاریخ : 12 /10 /1396 ساعت : 7:55 نسخه چاپي ارسال به دوست
ادامه مذاکرات برای راه‌اندازی جایگاه های تک‌سکویی

جايگاه

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از ادامه مذاکره بخش خصوصی با شهرداری برای راه اندازی جایگاه های تک سکویی در تهران و دیگر استان ها خبر داد.

سیدمحمدرضا موسوی خواه با اشاره به جایگاه‌های تک سکویی در سراسر کشور گفت: اصفهان با ۱۷ جایگاه در صدر استان های دارای جایگاه های تک سکویی قرار دارد. قم صاحب ۶ و تهران صاحب ۵ جایگاه تک سکویی هستند.

وی با تاکید بر اینکه مذاکره برای تاسیس جایگاه های تک سکویی ادامه دارد، تصریح کرد: قرار است جایگاه های دیگر در نقاط مختلف تهران تاسیس شود و در این راستا بخش خصوصی در حال مذاکره و هماهنگی با شهرداری است.

بر اساس این گزارش، یکی از مشکلات شهرهای بزرگ از جمله تهران برای راه‌اندازی جایگاه‌های سوخت گران بودن زمین است. یکی از راهکارهایی که برای حل این مشکل در نظر گرفته شده راه‌اندازی جایگاه‌های کوچک سوخت است و برای اجرای این طرح شرکت‌های برند وارد شده و جایگاه‌های کوچک سوخت را با همکاری شهرداری‌ها راه‌اندازی می‌کنند. البته صلاحیت شرکت‌های برند توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تایید می‌شود و مکانی که جایگاه‌های کوچک باید احداث شوند نیز توسط این شرکت تعیین و تایید می‌شود.

سناریوی احداث و راه اندازی جایگاه‌های کوچک سوخت در اصفهان و قم اجرا شده و چند شهر دیگر از جمله تبریز و مشهد نیز از این طرح استقبال کرده‌اند.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد