.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های مهم در مجتمع گاز پارس جنوبی است ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های مهم در مجتمع گاز پارس جنوبی است ::.
كد خبر: MN-374361 تاریخ : 4 /10 /1396 ساعت : 13:13 نسخه چاپي ارسال به دوست
اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های مهم در مجتمع گاز پارس جنوبی است

حسنی: کاهش مصرف انرژی در کشور باید با فرهنگ‌سازی و ارائه آموزش‌های لازم و با برنامه‌ریزی دقیق نهادینه شود.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، گفت: همه موارد مطرح شده در اقتصاد مقاومتی بسیار مهم و سبب شکوفایی اقتصاد کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مشعل؛ مسعود حسنی، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، گفت: توسعه کار آفرینی در جامعه یکی از موارد بسیار مهم اقتصاد مقاومتی است.

وی با بیان این‌که خرد جمعی و گروهی به همراه تلاش مستمر یکی از ارزش‌های والای مجتمع عظیم گازی کشور است، گفت: همواره باید اخلاق حرفه‌ای و اعتمادسازی سرلوحه همه کارها قرار گیرد، محصولات کشور باید دانش بنیان باشند تا روز به روز شاهد رشد و تبلور اقتصادی در کشور باشیم و مسائل مهم در این حوزه را نیز ارتقا دهیم.

حسنی با تاکید بر لزوم فرهنگ‌سازی در اصلاح الگوی مصرف، اظهار کرد: کاهش مصرف انرژی در کشور باید با فرهنگ‌سازی و ارائه آموزش‌های لازم و با برنامه‌ریزی دقیق نهادینه شود و در این مهم، توجه ویژه به اصلاح الگوی مصرف اهمیت ویژه‌ای دارد.

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی تصریح کرد: فروش میعانات گازی در مجتمع گاز پارس جنوبی همسو با اقتصاد مقاومتی در اولویت قرار دارد و با بهره‌مندی از دانش بومی و توان داخلی متخصصان و کارکنان در جهت تولید مستمر و پایدار گاز، گام‌های موثری بر خواهیم داشت.

وی افزود: کار و تلاش جمعی در مجتمع گاز پارس جنوبی یک افتخار ملی است و جوانان و متخصصان مجتمع با همه توان بری شکوفایی اقتصاد کشور در مسیر اقتدار گام می نهند.

حسنی به رسالت مهم مجتمع گاز پارس جنوبی اشاره کرد و گفت: رسالتی که اکنون کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی عهده‌دار آن هستند، رسالتی بسیار مهم و عظیم است که در خانه تک به تک آحاد جامعه، بزرگی کار و تلاش شبانه‌روزی کارکنان نمایان است.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد