.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: جذب فارغ التحصیلان نخبه نفت از دانشگاه‌های سراسر کشور حق وزارت نفت است ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: جذب فارغ التحصیلان نخبه نفت از دانشگاه‌های سراسر کشور حق وزارت نفت است ::.
كد خبر: MN-374229 تاریخ : 13 /9 /1396 ساعت : 13:13 نسخه چاپي ارسال به دوست
جذب فارغ التحصیلان نخبه نفت از دانشگاه‌های سراسر کشور حق وزارت نفت است

اسدالله قره خانی: وزارت نفت نیز در جذب فارغ ‎التحصیلان دانشگاه صنعت نفت تابع قانون و مقررات خاص خود است.


سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که هم اکنون بسیاری از دانشگاه‌های کشور در رشته صنعت نفت فعال بوده و دانشجویان نخبه‌ای از این دانشگاه‌ها فارغ التحصیل می‌شوند، گفت: جذب فارغ التحصیلان نخبه نفت از دانشگاه‌های سراسر کشور حق وزارت نفت است.

به گزارش پايگاه خبري مشعل؛ اسدالله قره خانی با اشاره به این‌که امروز به دلیل گسترش دانشگاه‌ها، دانشجویان زیادی از دانشگاه‌هایی همچون تهران، امیرکبیر، اصفهان، مشهد و غیره با معدل‌های عالی و بالا در رشته‌های مرتبط با صنعت نفت فارغ التحصیل می‌شوند، گفت: وزارت نفت این حق را دارد که از این افراد نخبه نیز همانند سایر دانشجویان دانشگاه صنعت نفت استفاده کند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که آیا لزوما همه دانشجویانی که وارد دانشگاه صنعت نفت می‌شوند باید جذب وزارت نفت شوند، افزود: در این دانشگاه نیز دانشجویان و فارغ التحصیلان نخبه وجود دارد، اما آیا وزارت نفت باید بدون آزمون همه این افراد و حتی فارغ التحصیلان معدل پایین را نیز جذب کند؟

وی با بیان این‌که استخدام در وزارتخانه‌ها و ارگان‌های دولتی دارای شرایط خاص خود است، تصریح کرد: وزارت نفت نیز در جذب فارغ ‎التحصیلان دانشگاه صنعت نفت تابع قانون و مقررات خاص خود است.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد