.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: اعتراض در خصوص موادی از آزمون استخدامی وزارت نفت/حق نيروهاي قرارداي لحاظ نشده است! ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: اعتراض در خصوص موادی از آزمون استخدامی وزارت نفت/حق نيروهاي قرارداي لحاظ نشده است! ::.
كد خبر: MN-374052 تاریخ : 2 /9 /1396 ساعت : 11:14 نسخه چاپي ارسال به دوست
اعتراض در خصوص موادی از آزمون استخدامی وزارت نفت/حق نيروهاي قرارداي لحاظ نشده است!

ديدگاه،انتقاد و پيام هايتان براي انتشار در اين ستون را از طريق نظرات خبرهاي سايت، يا ارسال پيامك ، تلگرام يا واتساپ به شماره هاي: 09172670030، یا 09172670031 و یا ارسال ايميل از طريقmashalnews@yahoo.com اقدام فرماييد.

باسلام.
در آزمون استخدامی وزارت نفت که به تازگی منتشر شده و مختص شاغلین و دانشجویان نخبه می باشد شرط دریافت مدرک تحصیلی پیش از 14/10/92 را عنوان نموده اند در حالیکه در هیچ کجای دنیا و هیچ یک از آزمون های استخدامی کشور سابقه ندارد که تاریخ کسب مدرک تحصیلی را به چند سال قبل منوط کنند . در حالیکه معمولاً ملاک داشتن مدرک تحصیلی معتبر در روز ثبت نام و آزمون است . از آنجاییکه بسیاری از نیروهای زحمت کش قرارداد مدت موقت نفت را که با هزاران امید و دلخوشی علیرغم حقوق دریافتی بسیار پایین ، در دانشگاه ها ثبت نام و لیسانس و فوق لیسانس دریافت نموده اند تا بتوانند در چنین روزی در آزمون استخدامی ثبت نام و تبدیل وضعیت شوند ولی چنین شرطی حق را از آنها سلب می کند تقاضای حذف این بند و شرط از آزمون استخدامی صنعت نفت را داریم .با توجه به اینکه فرصت ثبت نام در این آزمون محدود و تا ابتدای آذر ماه می باشد مایه امتنان است با پیگیری شما این حق پایمال شده جامعه ی بزرگ کارکنان قرارداد موقت صنعت نفت که دارای مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس هستند ولی تاریخ کسب آن بعضاً در سالهای بعد از سال 1392 بوده ، زنده و امید به این قشر زحمت کش بازگردد .
باتشکر 

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد