.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در توسعه کسب و کار پیشگام است ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در توسعه کسب و کار پیشگام است ::.
كد خبر: MN-373873 تاریخ : 7 /8 /1396 ساعت : 10:58 نسخه چاپي ارسال به دوست
پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در توسعه کسب و کار پیشگام است

طالبیان: با ابلاغ برنامه ۱۰۰ روزه وزیر نفت در حوزه مسئولیت اجتماعی (CSR) به دنبال تبیین سیاست‌ها و اجرای مسئولیت اجتماعی هستیم.

پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد با اجرای طرح ها و دستاوردهای نوین در حوزه مسئولیت اجتماعی باعث برقراری توازن و تعادل در جامعه و زمینه ساز توسعه کسب و کار در منطقه مرزی سرخس شده است.

به گزارش مشعل؛ سید امیر طالبیان در بازدید از مجموعه فعالیت های پالایشگاه در حوزه مسئولیت های اجتماعی منطقه مرزی شهرستان سرخس، گفت: راهبرد مسئولیت اجتماعی، توانمند کردن مردم در مناطق نفتخیز و گازخیز است، بر این اساس پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد با اجرای طرح ها و دستاوردهای نوین در این حوزه باعث برقراری توازن و تعادل در جامعه و زمینه ساز توسعه کسب و کار در منطقه مرزی سرخس شده است.

وی افزود: خوشبختانه فعالیت های پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد در این حوزه باعث مشارکت مردم در خلق کسب و کارهای نوین و نوپا در این منطقه شده به صورتی که اینگونه اقدامات برای دو طرف منافع برد-برد دارد.

مشاور اجتماعی وزیر نفت ادامه داد: پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد یک رکن مهم صنعتی در این نقطه مرزی است و در بازدید از حوزه کسب و کارهای ایجاد شده در منطقه سرخس، شاهد توانمندشدن پیمانکاران بومی منطقه بودیم که این مسئله نویدبخش رونق اقتصادی و مشارکت بیشتر آنها در آینده نزدیک خواهد بود.

طالبیان با بیان اینکه در منطقه سرخس شاهد تفاهم و همکاری همه جانبه بین مسئولان هستیم، بیان کرد: این تفاهم و همدلی نویدبخش توسعه فعالیت‌هاست و امیدواریم در پرتو این هماهنگی‌ها شاهد رشد بیشتر منطقه باشیم.

وی، برون سپاری فعالیت ها و خرید خدمات از پیمانکاران بومی را به عنوان طرح های نمونه در این شرکت معرفی کرد و گفت: این موضوع باعث توسعه اشتغال در سطح شهرستان و توسعه فضای کسب و کار شده و قصد داریم این طرح ها را به صورت پایلوت در دیگر مناطق صنعت نفت نیز اجرایی کنیم.

مشاور اجتماعی وزیر نفت با بیان این‌که با ابلاغ برنامه ۱۰۰ روزه وزیر نفت در حوزه مسئولیت اجتماعی (CSR) به دنبال تبیین سیاست‌ها و اجرای مسئولیت اجتماعی هستیم، تاکید کرد: هدف از اجرای این طرح توانمند کردن مردم در مناطق نفتی و گازی است زیرا ایجاد طرح‌های نوین مشارکتی سبب توسعه پایدار جامعه و تاثیر مثبت و متقابل آن بر صنعت نفت خواهد شد.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد