.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: فرصت درون زایی برای اقتصاد ملی با قطع اتکا به درآمدهای نفتی ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: فرصت درون زایی برای اقتصاد ملی با قطع اتکا به درآمدهای نفتی ::.
كد خبر: MN-373805 تاریخ : 3 /8 /1396 ساعت : 16:44 نسخه چاپي ارسال به دوست
فرصت درون زایی برای اقتصاد ملی با قطع اتکا به درآمدهای نفتی

نجفي: البرز قطب علم و فناوری کشور است و باید با تمرکز بر ابعاد مختلف از این فرصت بهره ببرد.

استاندار البرز گفت که ایجاد فرصت درون زایی برای اقتصاد ملی با قطع اتکا به درآمدهای نفتی امکان پذیر است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مشعل؛ محمدعلی نجفی در جلسه ستاد هفته پژوهش البرز که در استانداری البرز برگزار شد، بها دادن به پژوهش را اقدامی در جهت رهایی از وابستگی به نفت دانست و گفت: پژوهش فرصت خوبی برای رهایی از وابستگی به نفت است و ما راهی جز رهایی از این وابستگی نداریم. 
وی با تاکید بر انیکه تاکنون کارهای خوبی برای برگزاری هفته پژوهش در البرز انجام شده است، اظهار داشت: البرز در بحث فناوری پیشرو است و در بخش های مختلف فناوری فرصت های مناسبی دارد. 
وی در ادامه به ایجاد فرصت فروش فناوری در نمایشگاه هفته پژوهش اشاره و اعلام کرد: نباید نگران هزینه در این نمایشگاه باشیم زیرا این سرمایه‌گذاری است. 
نجفی با تاکید بر حضور بخش خصوصی در نمایشگاه امسال، خاطرنشان کرد: بخش خصوصی می تواند در این بخش آینده درخشانی برای استان رقم بزند. 
استاندار البرز با اشاره به لزوم اطلاع رسانی در خصوص هفته پژوهش، گفت: البرز قطب علم و فناوری کشور است و باید با تمرکز بر ابعاد مختلف از این فرصت بهره ببرد. 
وی با بیان اینکه دانشگاه ها باید در این هفته حضور چشمگیری داشته باشند، اعلام کرد: هر مرکز اجرایی که از دانشگاه فاصله پایدار نخواهد ماند. 

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد