.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: برای بهبود بهره وری و بهینه سازی پالایشگاه آبادان تلاش می کنیم ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: برای بهبود بهره وری و بهینه سازی پالایشگاه آبادان تلاش می کنیم ::.
كد خبر: MN-373789 تاریخ : 3 /8 /1396 ساعت : 15:4 نسخه چاپي ارسال به دوست
برای بهبود بهره وری و بهینه سازی پالایشگاه آبادان تلاش می کنیم

بابایی : به طور حتم برای بهبود وضعیت بهره وری و بهینه سازی و ارتقای وضعیت پالایشگاه آبادان تلاش می کنیم.


نتیجه تصویری برای پالايشگاه ابادانمعاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش گفت: به طور حتم برای بهبود وضعیت بهره وری و بهینه سازی و ارتقای وضعیت پالایشگاه آبادان تلاش می کنیم.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مشعل؛ ناصر بابایی  در نشست تخصصی با اعضای کمیسیون انرژی مجلس در محل سرسرای اجتماعات حراست مرکزی پالایشگاه آبادان افزود: در برخی شاخص ها همچون دی. تی. پی در پالایشگاه آبادان امروز دیدم که نتایج کلیدی عملکرد نشان از کیفی بودن کارکردها دارد. 

وی با بیان اینکه نباید همه چیز را به بخش سرمایه گذاری موکول کنیم، اظهار کرد: باید کارهای بیشتری در این پالایشگاه انجام شود. آبادان شهر بزرگی است و پالایشگاه نیز پالایشگاهی عظیم است. اینکه پالایشگاهی با ۱۰۰ سال قدمت امروز همچنان فعال و سرپا است نشان دهنده آن است که در این بخش انسانهای بزرگ و با غیرتی مشغول کار و فعالیتند، نگهداری این واحد کار بزرگی است. 

بابایی ضمن تاکید بر فعالیت در دو حوزه مهم در پالایشگاه آبادان تصریح کرد: یکی از این حوزه ها، سرمایه گذاری به عنوان خون تازه، در جهت کاهش نفت کوره و رساندن آن به کیفیت جهانی همراه با قابلیت رقابت با سایر شرکتها به عنوان بازیگرهای اصلی قیمت نفت است که پیش نیاز آن نیز شناخت قابلیت ها، مزیت ها، قیمت تمام شده و شاخص های کیفی است زیرا در غیر این صورت در بازار رقابت شکست خواهیم خورد.  

معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش گفت: دومین حوزه نیز بخش بهره وری پالایشگاه آبادان (فرآیند های داخلی) است که بایستی بهبود یابد ضمن آنکه در بخش بهینه سازی نیز می توانیم وضعیت را ارتقاء دهیم و با ایجاد ارزش افزوده در پروژه ها، استفاده از قدرت چانه زنی، بهره مندی از پتانسیل ها، مزیت ها و فرصت های بی نظیر موجود در این منطقه در جهت دستیابی به اهداف استفاده کنیم. 

بابایی افزود: اطمینان دارم ظرف ۴ تا ۵ سال آینده نتایج مطلوب همکاری و تعامل میان اعضای کمیسیون انرژی و وزارت نفت را خواهیم دید.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد