.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: با دو شرکت اروپایی برای اجرای 5 میلیارد یورو پروژه پتروشیمی توافق شد ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: با دو شرکت اروپایی برای اجرای 5 میلیارد یورو پروژه پتروشیمی توافق شد ::.
كد خبر: MN-373757 تاریخ : 3 /8 /1396 ساعت : 13:37 نسخه چاپي ارسال به دوست
با دو شرکت اروپایی برای اجرای 5 میلیارد یورو پروژه پتروشیمی توافق شد

نژاد سلیم: محصولات پتروشیمی به حدود 40 کشور صادر می شود.

مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس گفت: با 2 شرکت معتبر و بزرگ اروپا برای اجرای 5 میلیارد یورو پروژه پتروشیمی در کشور به توافق رسیدیم.

Image result for ‫عادل نژاد سلیم‬‎

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مشعل؛ «عادل نژاد سلیم»  در مجمع عمومی این هلدینگ افزود: چهار شرکت زیر مجموعه شرکت پتروشیمی آماده هستند که در آینده این اقدام انجام می شود.
وی به مذاکره با شرکت های معتبر بین المللی اشاره کرد و افزود: دفاتر فروش پتروشیمی در خارج از کشور راه اندازی شده و تلاش می شود محصولات به صورت نقد فروخته شود تا به راحتی وصول شود.
مدیرهلدینگ خلیج فارس درباره حمایت از ساخت داخل گفت: میزان استفاده از ساخت داخل در سال 95 نسبت به سال 94 حدود 176 درصد رشد داشته است.
وی درباره وضعیت تنها واحد پتروشیمی خارج از کشور بیان داشت: پتروشیمی فیلیپین زیان دیده است و اکنون به دنبال رفع این مشکلات و تعیین تکلیف هستیم.
نژاد سلیم حضور فعالیت های خارج از کشور را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: از اهداف ما حضور در پروژه های خارج از کشور است زیرا باعث امنیت سرمایه گذاری می شود.
وی با بیان اینکه محصولات پتروشیمی به حدود 40 کشور صادر می شود، گفت: میزان تولید از 17.2میلیون تن در سال 92 به 21 میلیون تن در سال 95 افزایش یافت که بخشی از آن ناشی از فعال کردن ظرفیت های خالی مجتمع های پتروشیمی بوده است.
براساس اين گزارش؛ در پایان مجمع عمومی سرمایه شرکت با افزایش 100 درصدی از 50 هزار میلیارد به 100 هزار میلیارد ریال موافقت شد.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد