.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: اصلاح فرآیندها در سازمان، اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه مدیریتی است ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: اصلاح فرآیندها در سازمان، اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه مدیریتی است ::.
كد خبر: MN-372726 تاریخ : 18 /7 /1396 ساعت : 18:48 نسخه چاپي ارسال به دوست
اصلاح فرآیندها در سازمان، اصلی‌ترین و مهم‌ترین وظیفه مدیریتی است

ایجاد شبکه و انشعاب، یک از افتخارهای اشرگت گاز بوده است

نتیجه تصویری برای مدیرعامل شرکت ملی گاز


مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: یکی از اهداف دولت تدبیر و امید، پایان گازرسانی به همه شهرها و حدود ۹ هزار روستا در چهار سال آینده است.

به گزارش مشعل؛ حمیدرضا عراقی در همایش مدیران عامل شرکت‌های گاز استانی اظهار کرد: ایجاد شبکه و انشعاب، یک از افتخارهای این شرکت بوده است که در قالب پروژه‌های بزرگ تعریف و انجام شدند.

وی با بیان این که ضرورت صادرات و ارزآوری، همکاری با دنیا به همراه رعایت مواضع برحق خود است، گفت: اصلاح فرآیندها در سازمان، مهم‌ترین وظیفه مدیریتی است؛ اما باید به گونه‌ای اجرا شود که همزمان با ارزیابی اقتصادی، افزایش کیفیت را نیز برای سازمان به ارمغان بیاورد.

معاون وزیر نفت در امور گاز، با اشاره به وظایف مدیریتی در بخش راهبردی، گفت: برنامه‌ریزی و  سازمان‌دهی درست، از جمله وظایف مدیریتی در این بخش است که باید به خوبی انجام شود.

در همایشی یک‌روزه که با حضور مدیر و معاونان گازرسانی و مدیران عامل شرکت‌های گاز استانی برگزار شد، نکات اصلی مورد توجه شرکت‌ها با آغاز فصل سرد سال بررسی شد.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد