.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: فاز نخست طرح نوسازی تاسیسات روسطحی نفتخیز جنوب آغاز می‌شود ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: فاز نخست طرح نوسازی تاسیسات روسطحی نفتخیز جنوب آغاز می‌شود ::.
كد خبر: MN-372673 تاریخ : 17 /7 /1396 ساعت : 7:19 نسخه چاپي ارسال به دوست
فاز نخست طرح نوسازی تاسیسات روسطحی نفتخیز جنوب آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب: هم اکنون شرح کار مربوطه تهیه شده است و پس از تأیید شرکت ملی نفت کار انتخاب مشاور از طریق مناقصه انجام خواهد شد.

نتیجه تصویری برای بيژن عالي پور


مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از آغاز فاز نخست طرح نوسازی و بازسازی تاسیسات روسطحی این شرکت و اجرای آن ظرف مدت پنج‌ماه خبرداد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مشعل؛ بیژن عالیپور با تشریح برنامه‌های این شرکت در باره ابلاغیه اخیر بیژن زنگنه، وزیر نفت، برای نوسازی و بهسازی تاسیسات روسطحی با اولویت مناطق نفتخیز جنوب گفت: این شرکت به منظور استمرار و بهبود فرآیند تولید، حفظ ایمنی، افزایش کارآیی و کاهش هزینه‎ها، نوسازی و بازسازی تأسیسات قدیمی را در اولویت برنامه‎های پیشنهادی خود قرار داد که از سوی وزیر محترم نفت مورد موافقت قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا همه تأسیسات با عمر بالا که  نیاز به نوسازی دارند، فهرست بندی می‎شوند و پس از انجام مطالعات لازم توسط مشاوران توانمند ایرانی و خارجی، با اولویت بندی نوسازی خواهند شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ادامه داد: هم اکنون شرح کار مربوطه تهیه شده است و پس از تأیید شرکت ملی نفت کار انتخاب مشاور از طریق مناقصه انجام خواهد شد.

بر اساس ابلاغیه وزیر نفت و همچنین برنامه‎ریزی‌های انجام شده، فاز نخست این طرح شامل جمع آوری اطلاعات لازم از همه تأسیسات، از ابتدای دی‌ماه آغاز و به مدت پنج ماه اجرایی می‌شود.

وی اظهار کرد: مناطق نفتخیز جنوب در چند سال اخیر نیز با تعریف پروژه‌های متعدد نسبت به نوسازی واحدهای عملیاتی و تأسیسات فرآورش نفت و گاز اقدام کرده بود، اما اجرای این طرح جامع سبب تضمین تولید، حفظ ایمنی و اشتغال مستقیم و غیر مستقیم نیروی کار خواهد شد.

به گزارش شانا، به تازگی وزیر نفت با صدور ابلاغیه‎ای به شرکت ملی نفت ایران، اقدام‎های لازم را به منظور نوسازی و بازسازی تاسیسات روسطحی بخش تولید نفت و گاز مشخص کرد.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد