.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: شرکت ملی صنایع پتروشیمی به شرط دریافت مجوز می تواند زیرساخت ایجاد کند ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: شرکت ملی صنایع پتروشیمی به شرط دریافت مجوز می تواند زیرساخت ایجاد کند ::.
كد خبر: MN-372457 تاریخ : 19 /6 /1396 ساعت : 16:23 نسخه چاپي ارسال به دوست
شرکت ملی صنایع پتروشیمی به شرط دریافت مجوز می تواند زیرساخت ایجاد کند

نتیجه تصویری برای معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی


شرکت ملی صنایع پتروشیمی به شرط دریافت مجوز می تواند زیرساخت ایجاد کند


معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: شرکت ملی صنایع پتروشیمی در صورت دریافت مجوزهای قانونی می‌تواند در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در این صنعت مشارکت کند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مشعل؛ مرضیه شاهدایی درباره امکان ایجاد زیرساخت‌های لازم در صنعت پتروشیمی با توجه به تمایل نداشتن بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در این بخش، گفت: شرکت ملی صنایع پتروشیمی همواره امکان ایجاد زیرساخت را داشته است مشروط بر این که هر پروژه به صورت مجزا در نهادهای اصلی مصوب شود و مجوزهای لازم را دریافت کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها با موانعی روبه‌روست یا به راحتی می‌تواند زیرساخت‌های لازم را فراهم کند، تصریح کرد: این کار به سادگی انجام نمی‌شود؛ باید مجوزهای لازم را از دولت و از مبادی مورد نیاز دریافت کنیم اما به طور کلی ایجاد زیرساخت، جزو اساسنامه، کار و وظیفه این شرکت مشروط به اخذ مجوز برای هر پروژه است.

شاهدایی با اشاره به حمایت وزارت نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی از بخش خصوصی افزود: صنعت پتروشیمی با امکان ایجاد ارزش افزوده مناسب، سودآوری و اشتغال زایی بالا، یکی از اصلی ترین صنایع کشور است که در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور نقش مهمی دارد و مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری‌های جدید داخلی و خارجی می تواند برنامه های پیش بینی شده برای این صنعت را محقق کند.

وی با اشاره به ساخت جاده مواصلاتی بندر امام خمینی- شادگان که که به تازگی و با سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی به بهره‌برداری رسید، گفت: این پروژه مربوط به سال‌های قبل بود و هزینه آن برای سرمایه‌گذاری پیش از این مصوب شده اما ساخت این جاده نیمه کاره مانده بود که سرانجام با کسب مجوزهای لازم و سرمایه‌گذاری جدید ساخته شد.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد