.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: شرکت پایانه‎های نفتی، حائز رتبه برتر در آموزش‎های دریایی و فرودگاهی شد ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: شرکت پایانه‎های نفتی، حائز رتبه برتر در آموزش‎های دریایی و فرودگاهی شد ::.
كد خبر: MN-372183 تاریخ : 1 /6 /1396 ساعت : 15:24 نسخه چاپي ارسال به دوست
شرکت پایانه‎های نفتی، حائز رتبه برتر در آموزش‎های دریایی و فرودگاهی شد

اداره آموزش شرکت پایانه‎های نفتی ایران در میان مراکز آموزش دریایی و فرودگاهی کشور، حائز رتبه برتر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مشعل؛ آموزش این شرکت در حوزه آموزش‎های دریایی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی کشور و در حوزه آموزش‎های فرودگاهی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری حائز رتبه برتر شده است.

علی احدپور، رئیس اداره آموزش شرکت پایانه‎های نفتی ایران در این باره، به زیرساخت‎های آموزشی مناسب و برگزاری دوره‎های متعدد آموزشی اشاره کرد و گفت: نگرش درست به آموزش‎های ضمن خدمت و تلاش برای روزآمدکردن دانش، مهارت، کاهش حوادث کاری و زیست‎محیطی و سلامت کارکنان و تأسیسات و دریافت گواهینامه‎های ملی و بین‎المللی، بخشی از فرایند کاری این شرکت محسوب می‎شود.

وی ادامه داد: اداره آموزش در دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان، دو بار در سال اقدام به نیازسنجی، امکان‎سنجی، برنامه‎ریزی و اجرای دوره‎های آموزشی مورد نیاز کارکنان می‎کند که با توجه به ضرورت‎های بین‎المللی در سه بخش علمیات دریایی، HSE و عملیات فرودگاهی، پس از فراهم کردن زیرساخت‎های لازم و پذیرش از سوی سازمان‎های تأیید کننده و دریافت مجوز، موفق به برگزاری دوره‎ها و روزآمدکردن گواهینامه‎های شایستگی و جانبی کارکنان شده است.

احدپور گفت: این فرایند علاوه بر صرفه‎جویی بیش از ۲۶ میلیارد ریالی در سال‎های گذشته، موجب ارتقا جایگاه سازمانی اداره آموزش شرکت پایانه‎های نفتی ایران به عنوان یکی از مراکز برگزاری دوره‎های دریایی در میان مراکز دریایی ایران و مراکز مورد پذیرش سازمان هواپیمایی کشوری در میان شرکت‎های مستقر در مناطق عملیاتی که دارای فرودگاه ملکی هستند شده است.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد