.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: وزارت بلاتکلیف و یک دغدغه بزرگ ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: وزارت بلاتکلیف و یک دغدغه بزرگ ::.
كد خبر: MN-371165 تاریخ : 30 /5 /1396 ساعت : 22:56 نسخه چاپي ارسال به دوست
وزارت بلاتکلیف و یک دغدغه بزرگ

در حالی که حبیب الله بیطرف به عنوان وزیر پیشهادی رییس جمهور برای وزارت نیرو نتوانست با کابینه دولت دوازدهم همراه شود، اکنون وزارت نیرو در شرایط بحرانی خود دوران بی‌وزیری را سپری می کند.

وزارت نیرو.jpg

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مشعل؛ باوجود آن‌که گرم‌ترین روزهای سال پشت سر گذاشته شده و در شرایطی که وضعیت تامین آب کشور همچنان نگران کننده است و سایه خاموشی نیز بر سر کشور برقرار است، وزارت نیرو همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد.

هر سال از اوایل شهریور ماه برنامه ریزی برای گذر از پیک سالانه صورت می‌گیرد اما امسال نبود وزیر در وزارتخانه و وضعیت معلق مدیریت‌های ارشد این وزارتخانه موجب شده که برخی از برنامه ها با تاخیر روبرو شود که این مساله برای این وزارتخانه امری خطرناک است. در همین راستا دولت برای جبران این مساله ستار محمودی، قائم مقام وزیر نیرو در دولت یازدهم را به عنوان سرپرست این وزارتخانه تعیین کرد اما بدیهی است که وزارت نیرو برای گذر از شرایط امسال و پیک سال آینده نیازمند یک برنامه ریزی جدی و کاربردی است.

شرایط فعلی لزوم توجه و تعیین سریع وزیر با تدبیر برای وزارت نیرو را آشکار می سازد.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد