.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: اوپک از احیای تولید نفت ایران استقبال می‌کند ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: اوپک از احیای تولید نفت ایران استقبال می‌کند ::.
كد خبر: MN-369757 تاریخ : 24 /4 /1396 ساعت : 15:54 نسخه چاپي ارسال به دوست
اوپک از احیای تولید نفت ایران استقبال می‌کند

محمد بارکیندو،: اوپک خواهان «ترمیم ضابطه مند» در تولید نفت لیبی، نیجریه و ایران است

دبیرکل اوپک اعلام کرد این سازمان درک می کند که ایران، نیجریه و لیبی با چالش‌هایی عمده روبه‌رو بوده‌اند و از افزایش تولید آنها استقبال می‌کند.

به گزارش شبکه خبری بلومبرگ، محمد بارکیندو، دبیر کل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد اوپک خواهان «ترمیم ضابطه مند» در تولید نفت لیبی، نیجریه و ایران است و هدف تولید تعیین شده در توافق جهانی کاهش عرضه نفت، از انعطاف لازم برای جذب افزایش تولید این سه کشور برخوردار است.

به گفته بارکیندو، هنگامی که سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) تولید خود را در توافق ماه نوامبر در بازه ۳۲,۵ میلیون تا ۳۳ میلیون بشکه در روز تعیین کرد، احتمال افزایش تولید این سه کشور را در نظر گرفته بود.

وی گفت: آنچه ما می خواهیم، افزایش ضابطه مند تولید است که روند بازگشت توازن به بازار را به طور عمده مختل نکند.

دبیر کل اوپک همچنین با اشاره به این که این سازمان درک می کند که ایران، لیبی و نیجریه با چالش هایی جدی رو به رو بوده اند، گفت: ما خوشنودیم که این کشورها به سرعت تولید خود را بازسازی می کنند.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد