.:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در پایانه بین‌المللی خارگ اجرایی شد ::. .:: پایگاه اطلاع رساني مشعل ( اخبارصنعت نفت ايران وجهان) ::..:: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در پایانه بین‌المللی خارگ اجرایی شد ::.
كد خبر: MN-369479 تاریخ : 27 /3 /1396 ساعت : 16:51 نسخه چاپي ارسال به دوست
سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در پایانه بین‌المللی خارگ اجرایی شد

 • مدیرعامل پایانه‌های نفتی ایران:
 •  
 •  
 • مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در پایانه بین‌المللی خارگ اجرایی شد.
 • به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مشعل؛ سید پیروز موسوی مدیر عامل شرکت پایانه های نفتی ایران اظهار داشت: در راستای ایجاد ظرفیت‌های مناسب برای توسعه صادرات نفت ایران اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است و پایانه‌های نفتی ایران با همه ظرفیت برای صادرات نفت و دیگر فرآورده‌های نفتی آمادگی دارند.


  وی از اجرای طرح نوسازی خطوط انتقال نفت خام و بازسازی پایانه‌های نفتی خارگ در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خبر داد و اضافه کرد: تلاش شده تا در همه این طرح‌ها از توان نیروهای متخصص داخلی استفاده شود.

  مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به مراجعه کشورهای مختلف اروپایی برای دریافت نفت ایران، خاطرنشان کرد: در ترمینال صادراتی خارگ در سال گذشته ۸۵۰ نفتکش برای بارگیری نفت خام پهلو گرفت.

  وی با اشاره به افزایش میزان تردد نفتکش‌های خارجی در پایانه نفتی خارگ، تصریح کرد: پس از برجام شاهد دستیابی به رکوردهای خوبی ازجمله بارگیری همزمان ۹ نفتکش در جزیره خارگ بوده‌ایم.

  موسوی با اشاره به اینکه پهلوگاه‌های پایانه نفتی در جزیره خارگ نوسازی شده است، ادامه داد: همه شرایط برای افزایش صادرات نفت در این جزیره فراهم است و نیروی انسانی این پایانه‌ها نیز آمادگی کاملی برای اجرای طرح‌های صادرات دارند.

  وی به ساخت و توسعه مخازن ذخیره‌سازی نفت خام در جزیره خارگ و دیگر پایانه‌ها اشاره کرد و افزود: توان عملیاتی در بارگیری نفت خام در پایانه‌های نفتی خارگ افزایش چشمگیری یافته است.

اخبار مرتبط :


امتیاز خبر:
نظرات خوانندگان:

ارسال نظر

نام:

ایمیل:

عنوان:

متن نظر:

کد امنیتی:

اطلاع با پایگاه اطلاع رسانی مشعل
تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری واطلاع رسانی مشعل نیوز می باشد
طراحی و اجرا :شرکت فناوری و اطلاعات آراد