تکریم نیروی انسانی از مهم‎ترین اولویت‎هاست

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب گفت: نیروهای انسانی سختکوش این شرکت با تجربه‌های فراوانی که دارند، همواره در شرایط سخت و دشوار از مشکلات عبور کرده‌اند، بنابراین تکریم این نیروها از مهم‎ترین اولویت‎های این شرکت است.

به گزارش پايگاه خبري مشعل؛ احمد محمدی اظهار کرد: نیروهای مستعد و توانمند شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب در دوران تحریم با درایت و توانمندی خود بر مشکلات غلبه کردند و سبب شدند در مسیر شکوفایی اقتصادی ایران اسلامی خللی وارد نشود.

وی در ادامه مهار چاه ۱۴۷ رگ سفید را نمونه دیگری از درایت و توانمندی نیروهای سختکوش شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب عنوان کرد و گفت: عزم و اراده پولادین کارکنان در مهار این چاه، عزت و سربلندی مناطق نفت‎خیز جنوب را بیش از پیش به اثبات رساند.

وی افزود: همه مدیران مناطق نفت‎خیز جنوب وظیفه داریم که تکریم این نیروها را که مهم‎ترین ماموریت کاری ما است  سرلوحه کارهای‌مان قرار دهیم و شأن و منزلت آنان را بیش از پیش حفظ کنیم.

محمدی همچنین از مسئولان و دست‎درکاران خواست تا به منظور اجرای پروژه‎ها، رعایت اصول بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی)، حفظ سلامت کارکنان و نگهداری از تأسیسات را مدنظر قرار دهند.

نظرات