رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت: کافی نت ها هزینه ثبت نام اینترنتی کارت سوخت را باید مطابق تعرفه دریافت کنند و در صورتی که مردم تخلفی را مشاهده کردند گزارش دهند.

به گزارش  مشعل؛ در حالی که ثبت نام اینترنتی برای دریافت کارت سوخت رایگان اعلام شده، برخی گزارش های مردمی بیانگر آن است که تعدادی از کافی نت ها برای ثبت نام از مراجعه کنندگان درخواست مبالغی خارج از عرف کرده اند.
در همین پیوند« سید مهدی میرمهدی کمجانی» رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران افزود: تاکنون گزارشی مبنی بر بروز تخلف در کافی نت ها به اتحادیه نرسیده است.
وی ادامه داد: اما مردم می توانند در صورت مواجهه با چنین امری، آن را در اسرع وقت به این اتحادیه و شماره تلفن ۷-۸۸۹۲۶۹۲۰ گزارش دهند.
میر مهدی کمجانی خاطرنشان ساخت: رسیدگی به شکایت های مردم در این باره در اولویت است و به سرعت رسیدگی خواهد شد.
به گزارش ایرنا، مالکان خودروهای فاقد کارت سوخت طبق جدول زمانبندی تا 24 آذر مهلت دارند از طریق دفاتر پلیس+10، سامانه اینترنتی، نرم افزار خدمات دولت همراه و کد دستوری #4* در گوشی تلفن همراه به صورت رایگان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: شیوه نوین برای دریافت کارت سوخت بدون مدارک، هزینه و انتظار مراجعه به سامانه دولت همراه، از طریق وارد کردن کد دستوری #4* در گوشی تلفن همراه است.
محمد جواد آذری جهرمی روز چهارشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: در تهیه کارت سوخت، انتخاب‌های متعدد برای دارندگان خودرو فراهم است.
وی افزود: شیوه سنتی دریافت کارت سوخت از طریق حضور در مراکز پلیس+10 و ارائه اصل سند و کپی، اصل کارت خودرو و کپی، اصل کارت ملی و کپی و پرداخت وجه و انتظار دریافت پستی است.

نظرات