بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت با حضور در گلزار بهشت آباد اهواز با قرائت فاتحه و نثار گل ، به شهدای حمله کور تروریستی اهواز ادای احترام کرد.

به گزارش مشعل؛ وزیر نفت به همراه مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ، مدیران و معاونان این شرکت وزیر نفت این شهیدان این عملیات تروریستی ابراز همدردی و برای علو درجات شهدا دعا کرد.
نامدار زنگنه در این آیین با شماری از خانواده های شهدای این حمله تروریستی نیز گفت و گو و با آنان اظهار همدردی کرد و از خداوند برای مجروحان بستری در بیمارستان ها شفای عاجل مسئلت کرد.
وزیر نفت پس از به خون غلتیدن شماری از مردم بی دفاع اهواز از جمله کودک چهار ساله و جمعی از سپاهیان و ارتشیان شرکت کننده در رژه نیروهای مسلح در 31شهریور ماه ، در پیامی این اقدام خبیثانه تروریست ها را محکوم و با خانواده ها و بازماندگان شهدا و مجروحان این حمله کور و بی هدف تروریستی ابراز همدردی کرده بود.
وزیر نفت در این پیام آورده است این اقدام خبیثانه که بی گمان دل هر انسان فهیم،آزاده و میهن پرستی را به درد می آورد ضرورت هوشیاری و انسجام ملی را دوچندان می کند.
در جریان حمله تروریستی اهواز در روز شنبه هفته جاری که به مناسبت نخستین روز از هفته دفاع مقدس در حال برگزاری بود 24نفر به شهادت رسیدند و 68نفر بر اثر شلیک مستقیم تروریست ها مجروح شدند. 
هر پنج عامل تروریستی این حمله وحشیانه و غیرانسانی در رگبار متقابل نیروهای امنیتی و انتظامی به هلاکت رسیدند.
گروهک تروریستی و تجریه طلب'الاحواز' که تحت حمایت مالی، رسانه ای و تسلیحاتی برخی کشورهای مرتجع منطقه از جمله عربستان سعودی ، امارات متحده عربی و سرویس های جاسوسی امریکا و رژیم صهیونیستی است ، وقیحانه مسئولیت این حمله ددمنشانه را برعهده گرفت.
عوامل فریب خورده و بزدل این گروهک تروریستی در سلسله انفجارهای تروریستی در سال 1384 در اهواز که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی دیگری از شهروندان اهوازی شده بود دخالت مستقیم داشت.
مردم مومن و شهیدپرور اهواز با شرکت بی نظیر و باشکوه در مراسم تشییع پیکر شهدای تروریستی 31شهریور 1397 ، که در آن جمعی از مقامات کشوری ، لشکری و وزیران اطلاعات ، بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، وزیر دادگستری و رئیس سازمان بنیاد شهید و نمایندگان مقام معظم رهبری حضور داشتند با سردادن شعارهای حماسی و شهادت طلبانه ، از اقدام های کور و ضدانسانی این گروهک تروریستی ابراز تنفر و انزجار کرده و خواستار برخورد قاطع با مزدوران و عوامل پشت صحنه تروریست ها شدند.

نظرات