ادامه کمک‌های مومنانه تا برگشت به وضعیت عادی و شکست کرونا - خبرآنلاین

رییس تاسیسات انتهایی تربت حیدریه گفت: به کمک همکاران خیر کمک‌های مومنانه و رزمایش مواسات را تا برگشت به وضعیت عادی و سشکست کامل کرونا ادامه خواهیم داد.

به گزارش مشعل نيوز؛ اسماعیل حاجی‌وندی افزود: 350 وعده غذای گرم در قالب طرح «هم سفره» در بین خانواده‌های نیازمند آسیب دیده از کرونای همجوار خط لوله این شهرستان توزیع شد.

وی ادامه داد: طرح هم‌سفره به ‌منظور هدایت «کمک‌های مؤمنانه» به محرومان واقشار آسیب‌دیده از ویروس کرونا و در راستای عمل به‌ فرمان مقام معظم رهبری(ره) مبنی بر راه‌اندازی «رزمایش گسترده مواسات و همدلی» و ترویج فرهنگ خیر و احسان و نشر سنت‌های حسنه انجام شده است.

حاجیوندی مجموع کمک همکاران خیر تاسیسات تربت حیدریه در این مرحله را  65میلیون ریال عنوان کرد و  اظهار داشت: در ادامه کمک‌های مومنانه همکاران این تاسیسات، همچنین 20بسته معیشتی در بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا مجاور خط لوله این شهرستان توزیع شده است.

رییس تاسیسات انتهایی تربت حیدریه بیان کرد: غذاهای گرم و بسته‌های معیشتی از اماکن دارای مجوزهای بهداشتی در شهرستان تربت حیدریه تهیه و با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی توزیع شده است.

به گفته وی؛ شناسایی خانواده‌های نیازمند برای اهدای این کمک‌ها نیز با کمک سه خیریه شهرستان تربت حیدریه انجام شده است.

نظرات