جزیره خارگ آنگونه که باید و شاید پیشرفت نکرده است

امام جمعه خارگ گفت: جزیره خارگ آنگونه که باید و شاید پیشرفت نکرده است.

به گزارش  پايگاه خبري مشعل؛ حجت‌الاسلام موسی کمالی در مراسم تقدیر از پرستاران بیمارستان صنعت نفت جزیره خارگ اظهار داشت: نام‌گذاری خوبی در روز پرستار صورت گرفته است، حضرت زینب (س) در روز عاشورا واقعاً پرستار خوبی بودند، آن کسی که توانست پشتوانه خوبی برای امام حسین (ع) باشد، حضرت زینب (س) بود.

وی افزود: در ظهر عاشورا حضرت زینب (س) بود که اهل بیت را مواظبت کرد، یکی از ارکان جامعه ما که زنان هستند می‌توانند به جامعه کنند قشر پرستار هستند.

کمالی تصریح کرد: خدمت به خلق به خود کمک کردن است، بر هر کسی خوبی کنید این خوبی به شما بر می‌گردد، پرستار تمام وجودش خوبی است، حرفه پرستاری در جزیره خارگ نقش مهم و محوری دارد.

امام جمعه خارگ تصریح کرد: جزیره خارگ آنگونه که باید و شاید پیشرفت نکرده است، شما تنها بیمارستانی هستید که امید تمام جزیره و حتی سکوهای نفتی به شما است که اگر اتفاقی افتاد اینجا تنها پناه‌گاه است.

وی با بیان اینکه خارگ مقاوم رشادت‌های پرستاران در ٨ سال دفاع مقدس را فراموش نخواهد کرد گفت: خدمت به مردم از بالاترین نوع ایثارگری در جامعه امروزی است.

خارگ به اندازه روزهای جنگ بمباران شد

محمود رضایی بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت: بیمارستان صنعت نفت خارگ به عنوان یکی از مرجع درمانی جزیره است و در غیر از مسائل درمانی در مسؤلیت اجتماعی هم عملکرد خوبی داشته است.

وی افزود: در هشت سال دفاع مقدس این جزیره به تعداد روزهای جنگ بمباران شده است و شهید فریدون امیری از پرسنل خدوم این بیمارستان در زمان خدمت رسانی به درجه رفیع شهادت نائل شد و این نشان عزم خدمت رسانی پرستاران جان بر کف این بیمارستان در ٨ سال دفاع مقدس است.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: خدمات رسانی این بیمارستان به این جزیره محدود نشده و این بیمارستان سکوها و محیط پیرامون دریایی این جزیره را پوشش می‌دهد و باعث شده جان بسیاری از دریانوردان ایرانی و بیگانه در این بیمارستان نجات یافته است که جای تقدیر و تشکر دارد.

رضایی گفت: امیدواریم هرچه سریع‌تر قول تأمین اجتماعی استان در زمینه خدمات درمانی در این جزیره عملی شود که این موضوع یکی از خواسته‌های به حق اهالی شریف خارگ است.

نظرات