به گزارش روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، مهندس حمید بورد در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های آقای نریمانیان در سمت رییس روابط عمومی گفت: بخشنامه وزیر محترم نفت در خصوص جابجایی روسای ستادی که سابقه بیش از 4 سال دارند، دلیل این تغییر است. 

وی گفت: آقای نریمانیان انسانی شفاف، روشن، پیگیر و صاحب‌نظر در کار خود است و در مدت بیش از 30 سال حضور در روابط عمومی منشا ثمرات خیر فراوانی بوده است.

وی افزود: روابط عمومی جایگاه و نقش والایی دارد و باید آیینه تمام‌نمای فعالیت‌ها و استراتژی‌های شرکت باشد. البته در دو سال گذشته به دلیل استراتژی‌های خاصی که در پی گرفتیم، تلاش کردیم فعالیت‌ها و عملکرد شرکت را در سکوت خبری پیگیری کنیم.

وی افزود: خوشبختانه آقای بنوی هم سابقه بسیار خوبی دارد و در این کار متخصص است. شرکت نفت فلات قاره ایران با توجه به نوع فعالیت و کارکنان اقماری خود نیازمند جاری شدن خون تازه در روابط عمومی است و امیدوارم با حضور آقای بنوی که دارای سابقه خوبی در روابط عمومی است این مهم محقق شود.

وی گفت: انعکاس سختی‌های کار کارکنان، عملکرد مدیریت‌ها و بازنگری و بازآرایی سایت شرکت به عنوان دریچه ارتباط کارکنان با شرکت از وظایف اصلی روابط عمومی است و این واحد با تزریق امید، هماهنگی، فرهنگ، عِرق و تعهد سازمانی نقش مهمی در ایجاد روحیه شادابی و نشاط در بین همکاران دارد.

وی با تمجید از عملکرد واحد روابط عمومی گفت: خوشبختانه با حضور نیروهای قوی در ستاد تهران و مناطق عملیاتی، این واحد در بین واحدهای روابط عمومی صنعت نفت سرآمد بوده و عملکرد مثبتی داشته است.

در ادامه این مراسم، بهرام نریمانیان نیز در سخنانی ضمن تشکر از مدیرعامل و همه همکاران گفت: بنده این جابجایی را به فال نیک می‌گیرم و برای آقای بنوی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: حجم فعالیت‌ها و گستره جغرافیایی شرکت نفت فلات قار ایران باعث شده، واحد روابط عمومی مسئولیت سنگینی بر عهده داشته باشد و باید با استفاده از ابزارها و امکانات خود در جهت کسب رضایت همکاران تلاش نماید. وی در پایان از همه همکاران خداحافظی و از آنان طلب حلالیت کرد.

همچنین ایوب بنوی سرپرست روابط عمومی شرکت نفت فلات قار ایران نیز ضمن تشکر از حُسن اعتماد مدیرعامل به خود گفت: باعث افتخارم است که کار خود را از بدو استخدام از شرکت نفت فلات قار ایران آغاز کردم و امروز بسیار خوشحالم که پس از 18 سال دوباره به این شرکت بازگشته‌ام.

وی افزود: بنده 5 سال حضور درشرکت متن، یک سال و نیم روابط عمومی نفت و گاز پارس، 4 سال روابط عمومی منطقه ویژه پارس و همزمان نماینده روابط‌عمومی‌های استان‌های جنوبی کشور را در سابقه خود دارم‌ و تحصیلاتم نیز در همین زمینه است و امیدوارم با کمک همه همکاران در جهت تحقق اهداف شرکت و خواسته‌های مدیرعامل محترم تلاش نماییم.

وی افزود: برای دستیابی به این مهم، دست یاری به سوی همه مدیران و کارکنان شرکت دراز می‌کنم چراکه اعتقاد دارم موفقیت روابط عمومی، همان موفقیت شرکت است. بی‌تردید شرکت نفت فلات قار ایران شرایط خاص و متفاوتی نسبت به سایر شرکت‌های نفتی دارد بنابراین رسالت و مسئولیت روابط عمومی این شرکت نیز سنگین‌تر است.

وی گفت: برای این منظور برنامه‌‌هایی تدوین شده که امیدوارم با موافقت مدیرعامل محترم برای اجرایی کردن این برنامه‌ها اقدام نماییم.

در ادامه این مراسم، آقایان بیاضی و علیخانی نیز ضمن تشکر از زحمات آقای نریمانیان، برای آقای بنوی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کردند.

پایان‌بخش این مراسم، اهدا لوح تقدیر و هدیه از سوی مدیرعامل شرکت به آقای نریمانیان بود.

نظرات